O nas

Wieloletnie doświadczenie

Wawasoft istnieje na rynku od 2018 roku i posiada bardzo bogate doświadczenie w obszarze wdrożeń rozwiązań DocuSign, elektronicznego obiegu dokumentów i podpisu elektronicznego.

Podpis elektroniczny jest bardzo dobrze uregulowany w polskim i europejskim prawie i dlatego pozwala na szerokie jego zastosowanie do akceptacji wszelkiego rodzaju dokumentów oraz podpisywania umów między firmami i między konsumentami.

Specjalizujemy się w zakresie cyfryzacji procesów obiegu dokumentów i zastosowania podpisu elektronicznego z wykorzystaniem platformy DocuSign. Oferowane przez nas produkty i usługi pozwalają na gruntowną optymalizację procesów biznesowych w przedsiębiorstwach.

Kompleksowo wspieramy naszych klientów

Dla naszych klientów analizujemy procesy obiegu dokumentów, identyfikujemy i rozwiązujemy istniejące problemy oraz modelujemy przebieg procesów w platformie DocuSign. Naszą wiedzę i oferowane narzędzia wykorzystujemy pomagając klientom wdrażać elektroniczną postać umów o pracę, umów zlecenia, sprzedaży, zakupów i wiele innych.

Z naszych doświadczeń skorzystały największe przedsiębiorstwa w branży e-commerce, sieci detaliczne, sieci farmaceutyczne, operatorzy kablowi i inne. Dzięki wdrożonym przez nas rozwiązaniom firmy oszczędzają znaczące kwoty. Wynikają one ze zdecydowanego przyśpieszenia procesów operacyjnych, eliminacji obiegu papierowego, zwiększenia efektywności pracy, a umowy mogą być podpisywane w ciągu nawet kilku - kilkunastu minut.

Współpracujemy DocuSign Inc.

Jesteśmy długoletnim partnerem firmy DocuSign Inc. - światowego lidera w zakresie platform do zdalnej negocjacji i podpisywania umów. Różnorodność naszych klientów i kompleksowość zrealizowanych projektów pozwala nam twierdzić, że mamy najbogatsze w Polsce doświadczenie we wdrażaniu DocuSign. Jednocześnie nasze praktyka w branży IT i konsultingu umożliwia nam kompetentnie doradzać naszym klientom oraz integrować DocuSign z całym środowiskiem aplikacyjnym. Integrujemy platformę DocuSign z popularnymi systemami, takimi jak Microsoft Office 365, Google Workspace, Salesforce, SAP i innymi. Nasi programiści posiadają odpowiednie kwalifikacje, aby przygotować właściwe konektory i integracje na zamówienie, do niestandardowych aplikacji.

Nasi Liderzy

Mariusz Bielawski

Mariusz Bielawski jest założycielem i prezesem Wawasoft. Wcześniej przez ponad 20 lat zajmował kierownicze stanowiska w IBM Polska i Alcatel-Lucent. Posiada wszechstronną wiedzę na temat sektora nowych technologii i producentów rozwiązań sprzętowych i dostawców rozwiązań software’owych i chmurowych. W Wawasoft zarządza obszarem sprzedaży i strategii biznesowej. Między innymi to dzięki niemu firma Wawasoft pozyskała status Partnera Handlowego DocuSign Inc. oraz zwróciła uwagę DocuSign Inc. na polski rynek co przyczyniło się do lokalizacji platformy eSignature oraz inwestycji w niezbędne zasoby.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Samochody i Maszyny Robocze oraz Executive Master of Business Administration na Université du Québec à Montréal. Zdobył szereg nagród branżowych za uzyskane rezultaty w pracy.

Tomasz Szostek

Tomasz Szostek jest odpowiedzialny w Wawasoft za całość zagadnień technicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w szeroko pojętej branży IT i Telco pracując z największymi graczami na tym rynku. Jego konikiem są zaawansowane rozwiązania informatyczne pozwalające na automatyzację procesów biznesowych. Analiza i ciągłe podnoszenie efektywności procesowej zawsze było podstawą koncepcji jego działania na stanowiskach menadżerskich, które zajmuje od ponad 20 lat, pozostając jednocześnie bardzo blisko realizowanych usług. Ceni sobie bliskie relacje i pracę bezpośrednio z klientem niezależnie od własnej pozycji w organizacji. Z wykształcenia ekonomista po Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Prywatnie ceni sobie wolny czas, który chętnie spędza blisko przyrody. Podróżuje z plecakiem, żegluje, pracuje w drewnie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy!

Dane kontaktowe

Wawasoft Sp. o.o.
Atrium Centrum
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
info@wawasoft.pl
Telefon: +48 22 378 49 69
zobacz pełne dane firmy

Copyright (c) 2023 Wawasoft Sp. z o.o.  |  Polityka prywatności Regulamin sklepu

Design: Proformat
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram