Zaufali nam

Stawiamy na jakość obsługi

 • Rozwiązanie DocuSign eSignature wykorzystujemy w naszej firmie od ponad dwóch lat. Współpraca ze specjalistami z firmy Wawasoft zaowocowała skutecznym wdrożeniem narzędzia, które pozwoliło na digitalizację i automatyzację podpisywania dokumentów w naszej organizacji. Przyspieszenie oraz wyeliminowanie obiegu papieru z naszych procesów przyniosło ogromne korzyści. Mogę polecić firmę Wawasoft jako doświadczonego i profesjonalnego partnera we wdrażaniu rozwiązania podpisu elektronicznego w każdej fimie.

  Tomasz Machaj
  Business Applications Specialist
  Digital Workplace
  Allegro

 • Niniejszym w imieniu zespołu DOZ S.A. chciałbym docenić i wyrazić nasze uznanie dla firmy Wawasoft Sp. z o.o., która wdrożyła w naszej firmie platformę do podpisywania umów na odległość z wykorzystaniem podpisu elektronicznego Docusign.
  Specjaliści z Wawasoft wykazali się ogromną wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu projektów oraz merytoryczną wiedzą produktową.
  W dalszym ciągu stanowią wsparcie dla naszego zespołu przy rozwoju i cyfryzacji kolejnych procesów przy wykorzystaniu platformy.
  Z przyjemnością możemy polecić zarówno rozwiązanie, jak i firmę Wawasoft Sp. z o.o. jako partnera do współpracy w zakresie implementacji i utrzymania platformy Docusign.

  Grzegorz Orłowski
  Dyrektor IT GK DOZ

 • O dwóch lat korzystamy z rozwiązania DocuSign eSignature zarekomendowanego nam przez specjalistów z firmy Wawasoft.
  Dzięki tej decyzji udało nam się skutecznie zautomatyzować procesy podpisywania dokumentów z naszymi kontrahentami i pracownikami.
  Radykalnie został skrócony czas zawierania umów do nawet kilku godzin. Teraz wszystkie umowy przechowujemy w cyfrowej postaci i mamy do nich ułatwiony dostęp.
  Specjaliści z Wawasoft wykazali się bardzo dużą wiedzą w zakresie Elektronicznego Podpisu i doradzili nam sposoby jego wdrożenia w naszych procesach obiegu dokumentów.

  Grzegorz Jaworski
  Project Manager
  Grupa Aterima

400 000
zadowolonych klientów DocuSign
500
partnerów technologicznych DocuSign
4
biura DocuSign w Europie
3
centra danych DocuSign w Europie

Firmy, które nam zaufały:

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy!

Dane kontaktowe

Wawasoft Sp. o.o.
Atrium Centrum
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
info@wawasoft.pl
Telefon: +48 22 378 49 69
zobacz pełne dane firmy

Copyright (c) 2023 Wawasoft Sp. z o.o.  |  Polityka prywatności Regulamin sklepu

Design: Proformat
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram